Producenci

Okazje.info

Deklaracja jakości

W Besta Plus sami jesteśmy rodzicami, dlatego dobrze rozumiemy potrzeby dzieci. Tworząc nowe modele odzieży przyświecają nam dwa cele: wygoda i trwałość. Nasze ubrania są projektowane z myślą o komforcie dziecka. Wykorzystujemy miękką, delikatną dzianinę bawełnianą najwyższej jakości. Szwy są prowadzone tak, by nie podrażniały skóry. W spodniach i spódniczkach wszywamy szerokie gumki, które zapewniają dopasowanie ubrania do każdej sylwetki. Krój nie ogranicza swobody ruchów. Wszystko to sprawia, że dzieci bardzo dobrze czują się w naszych ubraniach.

Wszyscy wiemy jak szybko nasze pociechy potrafią zużywać ubrania. Dlatego tak ważne jest dla nas tworzenie odzieży wytrzymałej. Takiej, która zniesie nie tylko czołganie, godziny spędzone na kolanach, wizyty w piaskownicy i wycieczki do lasu, ale także następujące po nich wielokrotne pranie. Nasze tkaniny bardzo dobrze zachowują kolory, a wysokiej jakości nadruki wykonane techniką sitodruku świetnie znoszą częste wizyty w pralce. Ubrania Besty Plus nie farbują, nie kurczą się i nie rozciągają, nawet po wielu praniach zachowują swoje właściwości.
Wygoda i wytrzymałość to jedno, ale pamiętamy również o atrakcyjnym wyglądzie. Co roku nasi projektanci odwiedzają największe targi odzieży dziecięcej, aby szukać inspiracji dla nowych kolekcji. Dbamy, aby nasza oferta była atrakcyjna wizualnie, a dzieci wyglądały w naszych ubraniach modnie.

Jak możemy obiecywać to wszystko skoro wiele elementów procesu produkcji jest od nas niezależna? To proste, jako jedna z niewielu marek liczących się na polskim rynku zdecydowaliśmy się, aby nasze ubrania powstawały od A do Z w Polsce. W kraju kupujemy materiały, tu pracują nasi projektanci i odbywa się szycie. W ten sposób możemy kontrolować cały proces powstawania każdej sztuki odzieży, którą firmujemy swoją marką. Kupując produkty marki Besta Plus nie tylko wspierasz polską gospodarkę, ale także dbasz o środowisko. Odzież produkowana na miejscu charakteryzuje się znacznie niższym śladem węglowym od tej szytej w Azji, a co za tym idzie, niesie ze sobą mniej kosztów ekologicznych. Pracownicy zatrudnieni przy jej produkcji są pełnoletni i należycie opłacani za swoją pracę. Nasz produkt nie posiada certyfikatu Fair Trade (dotyczy on produkcji w krajach trzeciego świata), ale stojąca za nim filozofia jest dla nas inspiracją w naszych działaniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl