Producenci

Okazje.info

Bezpieczeństwo zakupów

W sklepie internetowym e-BestaPlus.pl bezpieczeństwo Klientów jest naszym priorytetem.

Twoje połączenie ze stronami serwisu jest skutecznie szyfrowane dzięki wykorzystaniu certyfikatu SSL (AlphaSSL powered by GlobalSign), który zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Dzięki temu dane użytkowników przesyłane za pomocą formularzy rejestracyjnych i transakcyjnych są skutecznie chronione.

Jak sprawdzić czy połączenie ze stroną którą odwiedzasz rzeczywiście jest zabezpieczone? Na początek warto zwrócić uwagę na to, czy adres serwera w pasku adresu rozpoczyna się od https:// – czyli pojawia się dodatkowo literka „s” w standardowym przedrostku „http://”. Cechą charakterystyczną strony zabezpieczonej certyfikatem SSL jest także symbol kłódki, który widoczny jest w przeglądarce i symbolizuje, iż dana strona WWW jest bezpieczna.

W Besta Plus jesteśmy tacy jak Ty - nie lubimy zbędnych reklam i spamu - dlatego dajemy Ci gwarancję, że Twoje dane nie trafią w niepowołane ręce. Ich gromadzenie i przetwarzanie ma na celu realizację zamówień oraz zapewnienie skutecznej komunikacji na linii Klient - Sklep.

Możesz być pewien, iż poufność Twoich danych oraz bezpieczeństwo zakupów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Polityce Prywatności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl